Yhteystiedot

Liity jäseneksi!

Seuran jäsenmaksu on 20€ aikuisjäsen ja alle 15 vuotiaat 10 €

Tili: FI1951622820000585

Viestikenttään uuden jäsenen nimi, osoite ja syntymäaika kiitos!

Palmahovin ja Palman saunojen vuokraus Matti Hourula, matti.hourula@pp.kpnet.fi

 

Ykspihlajan Reiman avantouinti Palmassa, Palmantie 80

2.11.2020 alkaen

Ti 16.00-20.00

Ke 16.00-21.00

To 16.00-20.00

La 14.00-18.00

Su 15.00-18-00

Reiman jäsenille 4€

 

 

 

Ykspihlajan Reiman johtokunta v.2020:

Puheenjohtaja:

Tuomo Hautala (040 522 0471 / tomme.hautala@gmail.com)

Varapuheenjohtaja:

Lasse Laine (050 590 7978 / lasselaine81@gmail.com)

Sihteeri:

Ritva Liimatainen (040 536 2160 / j.liimatainen@anvianet.fi)

Taloudenhoitaja:

Matti Hourula (050 554 0599) / matti.hourula@pp.kpnet.fi

Jäsenet:

Juha Kero (040 739 2672) / kero65.juha@gmail.com

Pekka Heikkilä ( 040 507 5899) pekka.heikkila@gmail.com

Tiina Ruppa (040 961 1879) tiina.ruppa68@gmail.com

Juhani Kolppanen (044 279 3858) juhani.kolppanen@gmail.com

Tapio Järvinen (045 155 6070) tapsa.jarvinen@anvianet.fi

 

PALMAHOVIN JA PALMAHOVIN SAUNOJEN VUOKRAUS JA TIEDUSTELUT

Matti Hourula, matti.hourula@pp.kpnet.fi tai 050 554 0599

 

Ykspihlajan Reima
Voimistelu- ja Urheiluseura Ykspihlajan Reima

ykspihlajan.reima@gmail.com

Perustettu 1921

Yhdistysrekisteritunnus 45.465